1267256.jpg

KALİTE VE GÜVENCE

Narkonteks, mevcut ve sürekli geliştirdiği ürün çeşitliliğine hizmet edebilmek için, doğru iletişim, teknolojik yatırımlar ve güçlü bilgi birikimiyle, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi beklentinin ötesine taşır.

Narkonteks tüm üretim aşamalarında kaliteyi güvence altına almak için standartlara uygun çalışmalar yürütmektedir. Sipariş önce ve sonrasındaki tüm süreçlerin doğru şekilde işleyebilmesi için, müşterilerin kalite beklentisini karşılamaya yönelik 4 aşamalı kalite kontrol sistemi uygulamaktadır.

1-Kumaş ve Aksesuar Girdi Kontrolü bünyesinde bulunan standartlara uygun cihazlarla laboratuvar ortamında gerçekleştirilmektedir.

  • Yıkama sonrası renk haslığı

  • Sürtünmeye karşı renk haslığı   

  • Renk ölçüm testi / Spektrofotometre (Datacolor 800)

  • Yıkama sonrası boyutsal değişim testi

  • Nem ölçümü

  • Elastikiyet ölçüm testi (Zwick Roell)       

Müşterilerin talebi doğrultusunda bağımsız laboratuvarlar ile de çalışarak işbirliğini geniş bir yelpazede tutmaktadır.

Aynı zamanda Narkonteks ile tedarikçi ilişkisi içinde olan paydaşlar, sevkiyat öncesi düzenli kalite kontrol rapor paylaşımlarıyla girdi kalitesinin izlenebilirliğine hizmet etmektedirler.

2-Proses Kalite Kontrol; Kalite Güvence Departmanına bağlı yetkin bir ekip tarafından AQL 2,5 standartında sistematik çalışmalar eşliğinde yürütülür

3-%100 Ürün Kontrolü; Yalın üretim yapılan Narkonteks’te, her hücre çıkışında %100 ürün kontrolü yapılmakta ve düzenli raporlama ile kalite seviyesi izlenebilmektedir.

4-Final kontrol; Üretim fazı tamamlanan ürünler sevkiyat alanına gitmeden önce özel bir alan yaratılarak oluşturulan final kontrol bölgesine alınır. Müşteri beklentisine yönelik kabul edilebilir kalite seviyesine uygun olarak kalite kontrol yapılır.
 

Talep eden müşteriler için yükleme / order / model bazlı raporlar hazırlanabilmektedir ayrıca teknolojik alt yapı sayesinde müşterilerin kullandığı portal üzerinden sistem entegrasyon çalışmaları yürütülür

Kişisel Verileri Koruma Politikası

Narkonteks Grup Şirketleri KVKK İlgili Kişi Başvuru Formuna Ulaşmak için Tıklayınız

  • LinkedIn Sosyal Simge

Narkonteks - 2020 Tüm hakkları saklıdır.