top of page

Presskit

Marka Sunum Dosyası

Narkonteks ve Blackspade markalarına ait güncel sunum dosyalarını indirmek için tıklayın.
 

Son Güncelleme: 01.03.2024

Video

Narkonteks tesislerinin
tanıtım videosunu izleyin.

Logo’yu, ebadı, boyutları, renkleri ve öğeleri dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde değiştiremez, canlandıramaz, dönüştüremez ya da başka herhangi bir işlemden geçirerek, perspektifini veya iki boyutlu görünümünü bozamazsınız.

Logo tek başına görünmelidir, Logo’nun her iki yanında, sayfadaki diğer grafik veya metin öğelerle arasında bir minimum boşluk olmalıdır (Logo’nun yüksekliği kadar). Logo, başka herhangi bir logonun bir parçası ya da bir tasarım öğesi olarak kullanılamaz.

Narkonteks’in logolarında ya da ticari markalarında size herhangi bir lisans ya da başka bir hak verilmemektedir. Narkonteks, Logo’nun kullanımını konusunda verdiği izni, tek taraflı olarak, kaldırma ya da koşullarını değiştirme hakkına her zaman sahiptir. Narkonteks, bu İlke’lere uymayan, Narkonteks’in fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı harekete geçme

hakkını saklı tutar.

Narkonteks, HAK İHLALLERİNE KARŞI GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE, LOGO KONUSUNDA YASA TARAFINDAN AÇIK YA DA DOLAYLI OLARAK İFADE EDİLEN HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDEDER.

Medya ve pazarlama konuları için iletişim: press@narkonteks.com

bottom of page