top of page
  • Yazarın fotoğrafıblackspadetr

Narkonteks çalışanları bahara merhaba dedi


İzmir’in Buca ilçesinde iç giyim, ev giyim, mayo ve thermal giyim gibi ürün gruplarında hem ihracat yapan , hem de kendi markası “Blackspade” ile faaliyet gösteren Narkonteks Tekstil firmasının çalışanları Buca Cennet Vadisi’nde yaptığı piknikle hem baharı karşıladı, hem de yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu attı.


Yaklaşık 500 personelin katıldığı piknik adeta bir şölen havasında geçti. Kurulan müzik ve ses sistemi sayesinde çalışanlar oyunlar oynadı, halaylar çekti.


Narkonteks Tekstil Genel Müdürü Toygar NARBAY çalışanlar ile buna benzer etkinliklerin önemine değinerek “ Kış günlerini geride bıraktığımız bu günlerde bünyemizdeki çalışanlarımızla böyle güzel günlerde birlikte olmak hem motivasyonumuzu arttırıyor, hem de sürekli iş ortamında bulunan çalışanlarımızın birlik ve beraberliği açısından olumlu sonuçlar doğuyor. Markamız Blackspade kısa sürede ciddi bir yol kat etti. Bu pikniği bir nebze de olsa markamızın yakaladığı başarının bir kutlaması olarak görebiliriz ” diye konuştu.


İç giyim sektörünün yükselen yıldızı BLACKSPADE

Türkiye’den çıkan bir dünya markası olmak hedefiyle 2007 yılında Narkonteks tarafından piyasaya sunulan Blackspade, Türkiye’de Boyner ,YKM gibi zincirler ve 650 ‘yi aşkın seçkin satış noktasında , yurtdışında ise başta İngiltere, İspanya, İsviçre, Almanya, Rusya, , Lübnan ve Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 20’yi aşkın ülkede tüketiciyle buluşuyor.

995 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page